Walkmany są cały czas produkowane w formie cyfrowej. Produkcja urządzeń obsługujących kasety zakończyła się w 2010 roku.

Ile kosztował pierwszy Walkman firmy Sony w dniu premiery?

199 dolarów.

...

Historia reprezentacji Polski w piłce nożnej – 2012 rok

8 czerwca 2012 roku w Warszawie w meczu otwarcia ME 2012, Polska zremisowała 1:1 z Grecją. Już w 17. minucie meczu Polska objęła prowadzenie po bramce Roberta Lewandowskiego. W 51. minucie Grecja doprowadziła do wyrównania. W 69. minucie meczu, po faulu w obrębie pola karnego, czerwoną kartkę otrzymał bramkarz reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny. Zastąpił go Przemysław Tytoń, który chwilę po wejściu na boisko obronił rzut karny.